Totálny masaker - 50% zľava na Minoti, Wende a Sobe a na už zľavnený tovar.
www.pidilidi.sk www.pidilidi.sk
Potrebujete pomôcť? +420 725 518 759 (Po-Pi: 8-15)
Nakúpte ešte za 79.98 €
a máte dopravu zadarmo
0 Váš košík 0.00 €
Festivalová sezóna je tu!

Festivalová sezóna je tu!

Roman Opatřil V stredu 19. 06. 2024 Novinky

So začiatkom leta prichádza sezóna festivalov a iných podujatí pod holým nebom. S letom a teplým počasím však prichádza aj možnosť búrok a dažďa. Chceme, aby ste si vonkajšie podujatia mohli užiť aj napriek nepriaznivému počasiu, preto máme širokú ponuku pršiplášťov, ktoré vás udržia v suchu.

Rodičia si môžu vybrať medzi klasickou pláštenkou alebo pončom v rôznych farbách. Ak nechcete, aby sa vaši blízki stratili, máme pre vás výraznú oranžovú farbu, ale ak chcete byť v jednom šíku s davom, určite si vyberte medzi modrou alebo khaki. Súčasťou balenia je aj praktická taška na uloženie ponča alebo pláštenky. Takže bez ohľadu na to, na akú párty alebo koncert sa chystáte, nemusíte sa obávať, že všetko bude v suchu.

Kliknutím na obrázok prejdete na produkt

Pončo:

Pláštenky:

Ak plánujete vziať svoje deti na festival alebo podujatie pod holým nebom, máme pre ne naozaj širokú škálu farieb a motívov. Medzi našu obľúbenú klasiku určite patria plášte a peleríny s motívmi Krtka.

Pláštenky s Krtkom máme v žltej a červenej farbe.

Pláštenky sa dodávajú v štyroch farbách a na výber sú veľkosti 2 roky, 4 roky a 6 rokov.

Ku Krtkovi si môžete zaobstarať aj vhodné topánky, ktoré sa dodávajú vo veľkostiach 21 až 27.

Ďalším rozšíreným motívom je plášť Salamander, ktorý máme tiež v štyroch farbách a veľkostiach 2 roky, 4 roky, 6 rokov, 8 rokov, 10 rokov a 12 rokov. Súčasťou balenia je vrecko na uloženie pláštenky.

Okrem kombinácie plášťa a topánok s motívmi Krtka máme pre vaše deti aj ďalšie možné kombinácie.

Ak však ani jeden z týchto motívov nie je pre vás jasnou voľbou, môžete siahnuť po jednofarebnej klasike. V ponuke máme aj jednofarebné pláštenky a pončá pre deti. Aby ste však nemali problém nájsť svoje dieťa v dave, existujú jednofarebné verzie v neónových odtieňoch.

Pláštenka:

Poncho:

Tieto jednofarebné neónové plášte alebo pončá môžete ešte doplniť našimi topánkami s rôznymi motívmi.

A nezabudnite si prezrieť celý náš sortiment topánok a pršiplášťov, ktoré máme v ponuke. Dúfame, že si vy, rodičia, aj vaše deti nájdete svoju obľúbenú možnosť boja proti dažďu.