www.pidilidi.sk www.pidilidi.sk
Potrebujete pomôcť? +420 725 518 759 (Po - Pia: 8.00 - 15:00)
0 Váš košík 0.00 €

O nás

Spoločnosť Nelun, spol. s r.o. začala svoju obchodnú činnosť koncom roka 2006.

V prvých dvoch rokoch sa firma zamerala na výrobu a predaj dojčenského oblečenia do 24 mesiacov, v nasledujúcich potom rozšírila svoju kolekciu o detský textil, a to až do veľkosti pre deti do siedmich rokov.

Za dobu svojej existencie firma rozšírila svoju ponuku o kompletný kolekciu pančuchového tovaru, detských a kojenecký Čiapky, širokú kolekciu plášteniek, čižiem a ponuku hračiek pre najmenších.
Všetky svoje výrobky sú uvádzaní na trh pod značkou PIDILIDI.

Sídlo spoločnosti sa nachádzate v Kyjove, kde sú také postavený nové skladovacie priestory. Ponuka a predaj je realizovaný formou troch obchodných zástupcov v Českej republike a jedným na slovenský.
Každého pol roka je vydávaný celofarebný katalóg s aktuálnej kolekcie, ktorý je automaticky rozosielanie našim obchodným partnerom.

Spoločnosť Nelun a jej výrobky sú zastúpenie v Česku i na slovenský prostredníctvom rozvinutej sieti našich odberateľov, ktorým je viac ako 1.000.

Vo všetkých ohľadoch sa snažíme Prispôsobiť potreby našich zákazníkov a tomu také podriaďovať dizajn, materiály i technológiu tak, aby naše výrobky spĺňali aj tie najnáročnejšie kritériá.
Kvalitu a hlavne bezpečnosť našich výrobkov testuje spoločnosť ITC Zlín (Inštitút pre testovanie a certifikáciu), ktorá vystavuje bezpečnostné certifikáty pre naše výrobky.

O kvalitách nášho personálu aj výrobkov hovorí fakt, že sme sa stali partnermi niektorých držiteľov známych licencií a Českej televízie. V našej kolekcii tak Môžete Naji výrobky s Krtkom a jeho kamarátmi, Maxipsom Fíkom, Amálkou, Františkom a fanynkou a ďalšie.

Cieľom spoločnosti Nelun, spol. s r.o. je obohatiť trh kvalitnými, dizajnovo príťažlivá, funkčnými a cenovo dostupnými výrobkami. Náš sortiment, čítajúcich viac ako 3.000 položiek je neustále podrobovaný starostlivým analýze tak, aby bolo možné pružne ponúknuť širokú paletu aktuálne predávaných výrobkov, vždy s veľkým dôrazom na zabezpečenie čo najnižších cien pre našich zákazníkov a optimálnych podmienok pre našich odberateľov. Snažíme sa, aby kvalitný servis bol Základom našich dlhodobé obchodných vzťahov.

Veríme, že sa naši výrobky obľube a stanú sa kvalitné súčasťou Vášho Ponúknuté sortimentu.

Veľkoobchod

Pre koho je určená veľkoobchodná ponuka?

  • Ak máte kamennú predajňu
  • Ak máte E-shop

Výhody členstva v našom partnerským programe

  • Budete mať prehľad o stave svojej objednávky
  • Ako prvý budete informovaný o zľavách a akciách
  • Individuálne ceny pre VO partnerov

Staňte sa veľkoobchodným partnerom

  1. Zaregistrujte sa
  2. Pri registrácii nezabudnite vyplniť aj voľbu "Nakupujem na firmu" - tu ( nezabudnite uviesť IČ prípadne DIČ a aj názov firmy).
  3. Do 24 hodín obdržíte autorizáciu prístupu
  4. Vyberáte tovar za veľkoobchodné ceny.
  5. Okrem značky MINOTI možné objednať značky PIDILIDI a BUGGA.
Zaregistrujte sa
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.