Totálny masaker - 50% zľava na Minoti, Wende a Sobe a na už zľavnený tovar.
www.pidilidi.sk www.pidilidi.sk
Potrebujete pomôcť? +420 725 518 759 (Po-Pi: 8-15)
Nakúpte ešte za 79.98 €
a máte dopravu zadarmo
0 Váš košík 0.00 €
Zoznámte sa s CRAVE

Zoznámte sa s CRAVE

Roman Opatřil V stredu 27. 03. 2024 Novinky

Novo na našom eshope nájdete tenisky a sandále od značky CRAVE.

Bosá obuv je medzi ľuďmi, ktorí dbajú o svoje zdravie, čoraz obľúbenejšia. Jednou z takýchto značiek, ktorá robí vlny na trhu, je CRAVE. Táto obuv je navrhnutá tak, aby napodobňovala pocit chôdze naboso, umožňovala prirodzenejší spôsob pohybu a podporovala lepšie zdravie chodidiel. Vďaka dôrazu na pohodlie, flexibilitu a odolnosť je barefoot obuv CRAVE nielen štýlová, ale aj funkčná. Celkovo vzostup barefoot obuvi, ako je CRAVE, poukazuje na rastúci trend smerom k minimalistickejším a prirodzenejším možnostiam obuvi v dnešnom svete módy.

Rozhodnutie spoločnosti CRAVE vytvoriť barefoot obuv pre deti dokazuje záväzok značky podporovať prirodzený pohyb a zdravie nôh od útleho veku. Ponukou štýlovej a pohodlnej barefoot obuvi špeciálne navrhnutej pre deti poskytuje CRAVE rodičom premyslenú a prospešnú voľbu pre potreby obuvi ich detí. Táto obuv je nielen módna, ale uprednostňuje aj vývoj a pohodu detských chodidiel, umožňuje im voľný a pohodlný pohyb a zároveň podporuje ich prirodzenú štruktúru chodidla. 

CRAVE je relatívne nová značka v módnom priemysle, ktorú v roku 2015 založil tím nadšených dizajnérov, ktorí chceli vyplniť medzeru na trhu s pohodlnou a štýlovou barefoot obuvou. Značka začala s malou kolekciou minimalistickej obuvi, ktorá si rýchlo získala verných priaznivcov pre svoje inovatívne návrhy a zameranie na zdravie nôh.