www.pidilidi.sk www.pidilidi.sk
Potrebujete pomôcť? +420 725 518 759 (Po-Pi: 8-15)
0 Váš košík 0.00 €

Hra Match - White Harry Potter, W018326

24 hodin 
Dostupnosť na predajniach
29.03 € s DPH
Kód: W018326
Produktové číslo: 5036905046503
Kód výrobcu: W018326

Popis produktu Hra Match - White Harry Potter, W018326

kompaktný box, hracia kocka, hracia doska, karty

Ak máte radi rýchle a vzrušujúce hry, Match je práve pre vás! Je to vynikajúca hra, v ktorej nezáleží len na logickom myslení a šikovnosti, ale aj na šťastí!

Cieľom hry je zoradiť 5 znakov alebo symbolov do radu (horizontálne, vertikálne alebo diagonálne).

Jednoduché pravidlá a obľúbení hrdinovia sú niečo, vďaka čomu hra osloví každé dieťa! Počas hry sa môžeme snažiť nielen vyhrať, ale aj prekaziť ťah súpera. Je to nielen skvelá zábava, ale aj spôsob, ako trénovať pamäť a koncentráciu.

Ďalšou výhodou hry je kompaktná krabica, ktorá dokáže spríjemniť každý rodinný výlet! Ako hrať Príprava: usporiadajte všetky kocky na hracej ploche tak, aby v žiadnom zvislom, vodorovnom alebo uhlopriečnom rade neboli viac ako dve rovnaké kocky.

Rozdelenie kariet: zamiešajte 15 kariet s obrázkami postáv a každému hráčovi rozdajte dve karty, ktoré položte lícom nadol na určené políčka pred každým hráčom. Karty sa nedajú zobraziť! Začiatok hry: prvý hráč začína hru presunutím kocky v ľavom hornom rohu na druhú stranu hracej plochy, druhý hráč vezme túto kocku a použije ju na presunutie a nahradenie akejkoľvek inej kocky na hracej ploche, hráči túto akciu opakujú v poradí a snažia sa presunúť príslušné kocky.

Cieľom hry je umiestniť 5 rovnakých kociek do vertikálneho, horizontálneho alebo diagonálneho radu. Možno budete musieť umiestniť poslednú kocku do prázdneho otvoru, aby ste vytvorili rad 5 kociek. Keď umiestnite 5 rovnakých kociek za sebou, zakričte "Hotovo!"

Ďalší v kategórii
Hračky
Hračky Spoločenské hry

Parametre pruduktu

Základné informácie
Technické parametre
Vek od 4+
Baterie NE
Výška 27 cm
Šírka 5 cm
Dĺžka 27 cm