🎉Vianočný výpredaj EXTRA CENA minimálne -15 % na vybraný tovar | 🚛 Doprava od 3 EUR
Výmena a vrátenie tovaru - Zobraziť
Zľava 3,80 EUR na prvý nákup - Podmienky
Ešte nie ste naším registrovaným zákazníkom? Zaregistrujte sa.
www.pidilidi.sk www.pidilidi.sk
Potrebujete pomôcť? +420 725 518 759 (Po-Pi: 8-15)
Nakúpte ešte za 80 €
a máte dopravu zadarmo
0 Váš košík 0 €

Plavák nafukovacie korytnačka, INTEX, W157555

Není dostupné 
Ušetríte 1.7 €
20.2 € 18.6 €
Ak nakúpite ešte za 80 € budete mať Packeta (Zásielkovňa) - pobočky 5 kg zadarmo!
Kód: W157555
Kód výrobcu: W157555
INTEX
Doprava zadarmo nad 80 €
Rýchle doručenie do druhého dňa
Vrátenie tovaru do 30 dní

Popis a parametre

Veľké nafukovacie korytnačka sa postará o poriadnu zábavu pri vode, na dovolenke i kúpalisku! Vďaka tvaru a stabilnému rozpoloženie si môžeš dopriať relax a nechať sa unášať vlnami!

  • 2 nafukovacie komory
  • 2 pevné držadlá
  • bez obsahu ftalátov
  • obsahuje záplatu pre rýchle zalepenie

Rozmery: 191 x 170 cm

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Nafukovacie hračky a potreby Intex spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy na spracovanie a použité materiály.

Ďalší v kategórii
Hračky Do vody Nafukovacie člny, lehátka

Základné informácie
Výrobca INTEX
Technické parametre
Vek od 3+
Výška 24.17 cm
Šírka 10.18 cm
Dĺžka 26.72 cm
Overené
našimi zákazníkmi
100%
zákazníkov odporúča
náš obchod

Ďalšie hodnotenie na
na Heuréka.sk

Rýchle vybavenie, ....u veľ. rukavice 92/98 spokojnosť, ale rukavice veľ. 104/110 sú päťročnej dcére moc dlhé.

KLÁRA KREJZAROVÁ, 14. 1. 2026

Kúpili sme zimné topánky v Dec...a, Dei...n, CC., iných kamenných obchodoch a naozaj tragické!!! Pre deti tieto obchody nenabídnu kvalitnú obuv. To mi nikto nevyvráti. Až od Pidilidi.cz máme kvalitnú obuv a rozumnú cenu! Ich e-shop sa mi zapáčil hneď. Žiadne dlhé blúdenie. Skrátka super e-shop, ktorý som si uložil.

Filip Henzl, 10. 1. 2026

Bol to už opakovaný nákup v tomto obchode.Doteraz som bola spokojná. Nový strih detskej outdoorovej mikiny je iný ako u ostatných. Avšak ako veľký nedostatok uvádzam, že rukávy sú príliš široké a ani len ich dostatočne nezuzi. Taktiež golier je širší ako pri iných flisovych mikinach. Outdoorova mikina ma zaujala strihom a spracovaním, to je na vysokej úrovni. Ale vzhľadom k tomu, že sú tam použité 2 druhý látok jej hmotnosť je pomerne vysoká.obchod Pidilidi odporúčam, ale tento výrobok ma zaujal. Bol to darček a z tohto dôvodu som ho nevrátila.

Štefánia Zajacová, 9. 1. 2026