Domov / O nás

O nás

Spoločnosť Nelun, spol. s r.o. začala svoju obchodnú činnosť koncom roka 2006.

V prvých dvoch rokoch sa firma zamerala na výrobu a predaj dojčenského oblečenia do 24 mesiacov, v nasledujúcich rokoch potom rozšírila svoju kolekciu o detský textil, a to až do veľkosti pre deti do siedmich rokov.

Za dobu svojej existencie firma rozšírila svoju ponuku o kompletný kolekciu pančuchového tovaru, detských a kojenecký čiapok, širokú kolekciu plášteniek, čižiem a ponuku hračiek pre najmenších.
Všetky svoje výrobky sú uvádzané na trh pod značkou PIDILIDI.

Sídlo spoločnosti sa nachádza v Kyjove, kde sú tiež postavené nové skladovacie priestory. Ponuka a predaj je realizovaný formou troch obchodných zástupcov v Českej republike a jedným na slovensku.
Každého pol roka je vydávaný celofarebný katalóg s aktuálnou kolekciou, ktorá je automaticky rozosielaná našim obchodným partnerom.

Spoločnosť Nelun a jej výrobky sú zastúpené v Česku aj na Slovensku prostredníctvom rozvinutej sieti našich odberateľov, ktorých je viac ako 1.000.

Vo všetkých ohľadoch sa snažíme prispôsobiť potrebám našich zákazníkov a tomu tiež podriaďujeme dizajn, materiály i technológiu tak, aby naše výrobky spĺňali aj tie najnáročnejšie kritériá.


Kvalitu a hlavne bezpečnosť našich výrobkov testuje spoločnosť ITC Zlín (Inštitút pre testovanie a certifikáciu), ktorá vystavuje bezpečnostné certifikáty pre naše výrobky.

O kvalitách nášho personálu aj výrobkov hovorí fakt, že sme sa stali partnermi niektorých držiteľov známych licencií a Českej televízie. V našej kolekcii tak môžete nájsť výrobky s Krtkom a jeho kamarátmi, Maxipsom Fíkom, Amálkou, Františkom a Fanynkou a ďalšie.

Cieľom spoločnosti Nelun, spol. s r.o. je obohatiť trh kvalitnými, dizajnovo príťažlivými, funkčnými a cenovo dostupnými výrobkami. Náš sortiment, čítajúcich viac ako 3.000 položiek je neustále podrobovaný dôkladnej analýze tak, aby bolo možné pružne ponúknuť širokú paletu aktuálne predávaných výrobkov, vždy s veľkým dôrazom na zabezpečenie čo najnižších cien pre našich zákazníkov a optimálnych podmienok pre našich odberateľov. Snažíme sa, aby kvalitný servis bol základom našich dlhodobých obchodných vzťahov.

Veríme, že sa naši výrobky obľúbite a stanú sa kvalitná súčasťou Vášho ponúkaného sortimentu.